polski english 

FrezyFrezy

Produkty

Frezy

CROWN NORGE przedstawia obszerną ofertę narzędzi przeznaczonych dla przemysłu reklamowego, grawerskiego, producentów tabliczek znamionowych.

Wytwarzane przez Crown frezy "Multi-purpose" są wysoko oceniane na rynku ze względu na swoją uniwersalność. Jedno narzędzie umożliwia obrabianie różnego rodzaju materiałów: aluminium, mosiądzu, tworzyw sztucznych, płyt MDF oraz drewna.

Frez spiralny "Akryl" z pojedynczym ostrzem jest szczególnie zalecany przy obróbce pleksi, tworzyw sztucznych oraz drewna. Jego wyjątkowo zakończone "sprężyste ostrze" o "lustrzanej powierzchni" pozwala osiągać najwyższą jakość obrabianej powierzchni. Pojedyncza spirala dzięki optymalnej pracy zapewnia uzyskiwanie powierzchni o lepszej jakości oraz umożliwia obróbkę o większych posuwach i wyższych prędkościach obrotowych w porównaniu z frezami wieloostrzowymi.

Ponadto Crown Norge oferuje profesjonalnym grawerom obszerną paletę powlekanych wysokoprecyzyjnych frezów przeznaczonych do pracy ze stalą utwardzaną i nierdzewną; "NANOgraver" to frez do wrzecion uzyskujących wysokie częstotliwości; "MICROgraver" - do wrzecion wysokoobrotowych, napędzanych za pomocą pasków. Zakres przepołowienia waha się w zakresie + 0,005 / - 0,000 mm.

"Lepsza jakość grawerowania, mniej ostrzenia" to credo firmy Crown Norge, która pracuje nad doskonaleniem materiałów i powłok frezów. Celem nadrzędnym jest wzrost wydajności i żywotności narzędzi.

Zapraszamy do naszego sklepu:
www.frezy.com.pl

Maszyny do plastrowania bloków
Linia cięcia bloków styropianowych
Cyrkiel termiczny RotoCut
Jednodrutowe
ThermoCut Hobby
Wielodrutowe MW
Specjalne
Plotery frezujące seria STANDARD
Plotery frezujące seria BASIC
Plotery frezujące seria HD
Pistolety natryskowe do tynku
Rhino 3D
madCAM