Wybierz język:  Wersja polska  English version Niedziela
9 sierpnia 2020
Oferta    Sprzedaż    Galeria    Kontakt      
   Oferta

 
 
 
 
 


   Aktualności
   Plotery termiczne

Oferujemy kompletne rozwiązanie dla potrzeb firm wycinających elementy przestrzenne. Dbamy o to aby praca naszych klientów była jak najbardziej bezproblemowa i wydajna.
Plotery termiczne są sztandarowym produktem naszej firmy. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się aż 9 modeli, a każdy z nich dodatkowo może zostać wyposażony w funkcję wycinania elementów z uwzględnieniem perspektywy.

Przejdź bezpośrednio do wybranego modelu:

   Ploter frezujący

Ploter frezujący MCut jest urządzeniem sterowanym komputerowo przeznaczonym do wycinania, grawerowania, wiercenia w materiałach takich jak PCV, szkło organiczne, bakelit, drewno oraz miękkich metalach jak mosiądz czy aluminium.
Dzięki cyfrowemu sterowaniu parametrami pracy frezarki oraz użyciu do jej budowy najprecyzyjniejszych elementów napędów oraz bezluzowych przekładni śrubowych elementy wycinane naszymi frezarkami charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania.
   Ploter grawerujący

Ploter grawerujący MGrav jest to urządzenie sterowane komputerowo przeznaczone do wycinania, grawerowania, wiercenia w materiałach takich jak PCV, szkło organiczne, bakelit, drewno oraz miękkich metalach jak mosiądz czy aluminium.
Dzięki cyfrowemu sterowaniu parametrami pracy grawerki oraz użyciu do jej budowy najprecyzyjniejszych elementów napędów oraz bezluzowych przekładni śrubowych elementy wycinane naszymi grawerkami charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania.
   Akcesoria

Nasi klienci wiedzą najlepiej, że wycięte elementy ze styropianu stanowią zaledwie półprodukt przeznaczony do dalszej obróbki. Nasza oferta zawiera również kompleksowy system unikalnych powłok do styropianu zarówno dla branży reklamowej (Polydecor) jak i budowlanej (Styrocrete). Oferujemy również narzędzia do nakładania tynków i rozpylania powłok. Dzięki temu klient otrzymuje kompletny system pozwalający na oferowanie swoich usług już w chwilę po instalacji maszyny.

Przejdź bezpośrednio do wybranego elementu:

   Cyrkiel termiczny

Dostępne na rynku plotery termiczne umożliwiają wycinanie dowolnych obiektów przestrzennych w materiałach poddających się obróbce cieplnej, takich jak styropian, styrodur, pianka poliuretanowa i inne. Ich podstawową wadą jest brak możliwości cięcia po łuku o zadanym promieniu, bez widocznych przejść elementu tnącego. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest cyrkiel termiczny RotoCut.
Coner S.C.
Wszelkie prawa zastrzeżone